AD Tasarım Ofisi | Ad Tasarım Ofisi
15711
page-template-default,page,page-id-15711,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Ad Tasarım Ofisi

kimiz-1

Fikir oluşturup kurguluyor, tasarlayıp üretiyoruz.

slider-ek
20 yıllık sektörel tecrübe ile markanız ile hedef kitlesi arasındaki iletişimin temel altyapısını oluşturacak görsel kimliğinizi oluşturuyor, ihtiyaçlar doğrultusunda pazarlama ve iletişim stratejilerinin çözüm ortağı oluyoruz.

Markanızın, ürününüzün veya hizmetinizin karakterine, ihtiyaçlarına uygun logosunu tasarlıyor, kurumsal kimlik materyallerinin tasarımlarını yapıyoruz.

Web sitesi tasarımı ve yazılımı yapıyor, mobil uygulamalar ve online reklamların planlanması ve optimize edilmesini gerçekleştiriyoruz.

Bünyemizdeki fotoğraf ve film prodüksiyon ekibiyle markanızın, ürününüzün veya hizmetinizin hedef kitleyle en doğru şekilde buluşmasını sağlıyoruz.

Devrin online ticaret devri olduğu bilgisiyle, klişelerden uzak, özgün ve yaratıcı e-ticaret siteleri yazılımı ve tasarımları yapıyoruz.

Geniş kültürel veri altyapımızla ister yerel, ister bölgesel, ister ulusal çapta markanızla ilişkilendirilebilecek online veya basılı kültürel/promosyonel yayınlar hazırlıyoruz.

İster fuar, ister satış noktası, ihtiyaç duyduğunuz bütün stand ihtiyaçlarını tasarlıyor, çözüm ortaklarımız aracılığıyla ekonomik üretim alternatifleri sunuyoruz.

Kurum veya markanızın broşür, katalog, dergi vb. gibi işlerinin tasarım ve üretimini yapıyor, dijital veya basılı ortamda kullanılacak ilan ve advertorial tasarımlarınızı hazırlıyoruz.